Strona główna Na topie Pozbądź się tłuszczu szybko i bez „efektu jojo”

Pozbądź się tłuszczu szybko i bez „efektu jojo”

1792
0
PODZIEL SIĘ
lipoliza iniekcyjna

Wymodeluj sylwetkę prosto i skutecznie

Marzysz o szczupłej i smukłej sylwetce? Pozbądź się zbędnego tłuszczu bez drakońskich diet i męczących treningów aerobowych.

Zaufaj mezoterapii igłowej, która w skuteczny sposób pomoże ci uwolnić brzuch, uda i pośladki od zbędnych kilogramów oraz sprawi, że staną się one bardziej jędrne i smukłe. W rezultacie twoja sylwetka zostanie wymodelowana a ty w końcu przestaniesz wydawać pieniądze na nieskuteczne diety i zapomnisz o „efekcie jojo”

Jesteś gotowa na przełom w odchudzaniu?
Lipoliza Iniekcyjna

Jeżeli tak, to proponuję ci skuteczne rozwiązanie jakim jest lipoliza iniekcyjna. Brzmi groźnie? Nie bój się! zabieg jest niemal bezbolesny a jego efekty są bardzo szybkie i długotrwałe.

Lipoliza iniekcyjna polega na podaniu za pomocą cienkiej igły lub automatycznego urządzenia do mezoterapii igłowej bezpośrednio w tkankę tłuszczową preparatu o nazwie fosfatydylocholina. Preparat ten jest glicerofosfolipidem przyspieszającym metabolizm wielu lipidów, a więc mówiąc najprościej – spala zalegający tłuszcz.

Zabieg wykonujemy w serii, zazwyczaj 3-6 powtórzeń co 3 tygodnie. Efektem jest zwykle utrata od 4 do 5 nawet 6 cm w obwodzie.

Zaufaj specjaliście

Jeżeli masz wątpliwości oraz pytania dotyczące przebiegu oraz skuteczności zabiegu likwidacji tkanki tłuszczowej, to zapraszam cię na bezpłatne konsultacje.

Jestem doświadczonym kosmetologiem i mogę zapewnić Cię, że lipoliza iniekcyjna jest w tym momencie jednym z najczęściej wybieranych zabiegów w walce z niepotrzebną tkanką tłuszczową, jest to zabieg doskonale znany przez kliniki chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

konstultacje tel: 722 021 812

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here